What is the real range of P3s in Europe /Poland?

Wiadomo, jak każdemu z nas zależy mi na jak najlepszej jakości nagrań z lotu, ale to wiem że dowolny z P3 spełni w 100%, natomiast chciałbym jak najplynniejszy i najlepszy obraz na żywo w trakcie lotu. W Bebop drone którego miałem to kulalo mocno. Po ustawieniu na 2.4MHz obraz strasznie ciął, klatkowal nawet przy 50-60 metrach wysokości. Po 100 metrach w dal podobnie..kolejna rzecz to długość lotu ale tu tez dowolny Phantom bije Bebop'a na głowę!Dlatego właśnie myślę na Advanced a myślenie o Standardzie jakoś mi przechodzi... Sadze że standard po krótkim czasie byłby dla mnie jak ten bebop. Po trzecie chciałbym kupić coś co mi dłużej posłuży niż mój Bebop którego właśnie z powodu kilku niedogodności postanowiłem sprzedać po niespełna 2 miesiącach posiadania i wylataniu paru godzin...

Właśnie różnica między tym lightbridge a WiFi mocno mnie ciekawią. Trafiłem na filmy na YouTube gdzie na WiFi jakość podglądu była na prawdę słaba i to mnie trochę straszylo :-(


Z pewnością latanie sportowe mnie nie interesuje :) zresztą gdyby tak było nie patrzyłbym za Phantomem :)
 
Also Domikk do keep in mind that you will probably want to spring for a couple of batteries and maybe a case, spare props, prop guards etc. But I vote definetly for the Advanced!
 
I thing I will do the case by myself :)

But are all the things are the same in all P3???
 
Wiadomo, jak każdemu z nas zależy mi na jak najlepszej jakości nagrań z lotu, ale to wiem że dowolny z P3 spełni w 100%, natomiast chciałbym jak najplynniejszy i najlepszy obraz na żywo w trakcie lotu. W Bebop drone którego miałem to kulalo mocno. Po ustawieniu na 2.4MHz obraz strasznie ciął, klatkowal nawet przy 50-60 metrach wysokości. Po 100 metrach w dal podobnie..kolejna rzecz to długość lotu ale tu tez dowolny Phantom bije Bebop'a na głowę!Dlatego właśnie myślę na Advanced a myślenie o Standardzie jakoś mi przechodzi... Sadze że standard po krótkim czasie byłby dla mnie jak ten bebop. Po trzecie chciałbym kupić coś co mi dłużej posłuży niż mój Bebop którego właśnie z powodu kilku niedogodności postanowiłem sprzedać po niespełna 2 miesiącach posiadania i wylataniu paru godzin...

Właśnie różnica między tym lightbridge a WiFi mocno mnie ciekawią. Trafiłem na filmy na YouTube gdzie na WiFi jakość podglądu była na prawdę słaba i to mnie trochę straszylo :-(


Z pewnością latanie sportowe mnie nie interesuje :) zresztą gdyby tak było nie patrzyłbym za Phantomem :)

Zatem nie ma wątpliwości, że P3 Advanced spełni twoje oczekiwania o wiele lepiej niż Standard, nie mówiąc już o Bebop'ie. Wersja Pro zapewnia lepszą jakość nagrywanych filmów I zdjęć (to dla tych co mają fijoła na tym punkcie, jak ja), ale w kwestii transmisji FPV nie ma różnicy. Z powodu jakości wideo/fotografiki niedawno szarpnąłem się na Inspire 1 Pro, ale to zupełnie inna para kaloszy ... Oh, pamiętaj o tym, że czeka Cię przynajmniej jeden jeszcze poważny wydatek (jeśli nie masz nic takiego): tablet. Polecam z całego serca Air Pad 2, a to bolesny koszt. Próbowałem kilku innych kombinacji z moim P3P I ten tablet wydaje mi się najlepszy. Na początek dasz sobie radę z jakimś iPad'em... Będę jeszcze próbował okularów Fat Shark, które można po prostu połączyć kablem HDMI z kontrolerem I ominąć problemy z podglądem na ekranie tableta, który w pełnym słońcu jest do d...
 
Też myślałem o okularach w dalszych krokach jeśli będę na tyle dużo latał że będzie to dla mnie sensowne :) zdecydowanie bardziej wydaje mi się to sensowne niż ekranu tabletu a koszt bodaj nawet mniejszy za okulary :)
 
Ok.Thx for Youre opinion. Advanced is expensiv for me but I can afford it I think next month. .. For a standard I got a money now :).
Just get the adv, trust me. I regret not buying the adv too. The range and general feeling of the controller really worths the extra cost.:)


Sent from my iPhone using PhantomPilots mobile app
 
Też myślałem o okularach w dalszych krokach jeśli będę na tyle dużo latał że będzie to dla mnie sensowne :) zdecydowanie bardziej wydaje mi się to sensowne niż ekranu tabletu a koszt bodaj nawet mniejszy za okulary :)
Okulary to też trochę inna sprawa...Zauważ, że okulary nie wyeliminują tabletu całkowicie jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad kamerą I wieloma innymi funkcjami P3 z poziomu aplikacji Go...
 
No w sumie racja o tym nie pomyślałem!


Na razie muszę najpierw kupić tego Advanced a potem zobaczymy co dalej :)
 
Finding it quite difficult keeping up with the conversation.


Sent from my iPhone using PhantomPilots mobile app
 
Finding it quite difficult keeping up with the conversation.


Sent from my iPhone using PhantomPilots mobile app
We're sorry, indeed it's a bit rude to switch the language and ignore other listeners or participants ... It'll not happen again...
 
Yes We sorry.
Ok I think I will buy Advanced. Now I wait only for cash :) hope it will by max.next month :)
 
Yes We sorry.
Ok I think I will buy Advanced. Now I wait only for cash :) hope it will by max.next month :)
Or robe the bank:D...Meantime you should do some homework and get ready for it... here's the link to one of the most comprehensive knowledge base, an 85 page compilation of biblical proportions. It'll make you busy for a day or two...Don't hesitate to ask questions if in doubt, we're here to help each other...
https://www.dropbox.com/s/10tozj ... ry%20Guide.pdf?dl=0
 
Best way to decide, if you will be flying and not letting the quad out of your sight, get the P3S or P34K, if you want to fly without seeing the quad, Adv/Pro.

End of.
 
I got last question - is any big difference between pro and advanced ( i know about the camera) witch are really important,does average user dont see anything specially??(reminds the camera)
 
You have to think do you really need 4K? I think not. First of all 4K is hard to edit - you must have very very fast PC to do it. Editing is one thing - playback is also quite demanding even for modern pc's. Uploading 4K move to Youtube sometimes take ages :)

So I would suggest to buy Adv. If you are not professional film maker - it will cover 100% of your need.

I know there are people saying Pro has 10Mbps downlink vs 2Mbsp in Adv, you can make a still shots out of 4K move and it has more powerful charger but i think it's not worth the extra money.
 
I know there are people saying Pro has 10Mbps downlink vs 2Mbsp in Adv,

And that's the question is it really so different? Is that give me more stabile view on my Phone or tablet?? Or that works not so good and not worth more cash.

4K is not what I need
 

Members online

No members online now.

Forum statistics

Threads
143,086
Messages
1,467,524
Members
104,965
Latest member
cokersean20